To se nečekalo! Zaklínače si v seriálu zahraje Superman Henry Cavill

Dlouho se spekulovalo o představiteli zaklínače Geralta z Rivie v chystaném seriálu z produkční stáje společnosti Netflix. Spekulace byly různé, ale většinou měly jedno společné: nemělo jít o hollywoodskou superstar jako spíše o méně známého talentovaného herce. Inu, nestalo se a Zaklínačem se stane velké jméno.

Geralta si totiž zahraje Henry Cavill (na obrázku), který se v posledních letech zapsal jako Superman ve filmech Man of Steel, Batman versus Superman nebo Justice League. Naposledy si zahrál v akčním bijáku Mission Impossible 6, kde ztělesnil agenta Walkera.

Byla to první volba

Producentka Lauren Hissrich na Cavilla pochopitelně pěje samou chválu. Překvapila ale tím, že to byl právě on, s kým se sešla jako s prvním. A to ještě předtím, než byl dokončen scénář seriálu. Byla to zkrátka její první volba.

Seriál The Witcher bude mít osm epizod, přičemž za první čtyři se režijně postaví Alik Sakharov, který působil jako “Director of Photography” u některých z dílů první řady Hry o trůny. Po dvou dalších dílech si střihnou Alex Garcia Lopez (Daredevil) a Charlotte Brändström (Outlander).

O příběhu zatím není známo mnoho. Snad jen to, že vychází z románových předloh. Podle všeho by se měl točit kolem setkání Geralta, Yennefer a Ciri.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na