Seriál Star Wars: The Mandalorian začne už za měsíc. Tajně se na něm podílel i George Lucas

V českých luzích a hájích si na oficiální začátek seriálu Star Wars: The Mandalorian pravděpodobně nějakou dobu počkáme, ale v USA je v rámci spuštění služby Disney+ naplánován už na 12. listopadu. Teď se přitom objevila zajímavá informace, která by k němu mohla přilákat ještě více diváků. Podle všeho se totiž na seriálu podílel samotný George Lucas, tedy duchovní otec Hvězdných válek.

Není to potvrzená informace, ale pochází z důvěryhodných zdrojů. Ty tvrdí, že Jon Favreau pomoc Lucase využil na zcela specifickém poli: v oblasti pozadí legendy o mistru Yodovi. O něm měl režisér prvních dvou trilogií poskytnout spoustu “zákulisního” infa.

Ale co má vlastně Yoda společného se Star Wars: The Mandalorian? Vždyť seriál se bude odehrávat řadu let po šesté epizodě, tedy v době, kdy by měl být tento mistr Jedi již mrtvý. Spekuluje se tak, že v šesté epizodě první série seriálu vstoupí na scénu vícero zástupců národa, ke kterému patřil také Yoda. Za tímto účelem bylo vyrobeno pět až šest speciálních panenek. Tyto figury přitom nebudou jen stafáží, ale měly by v příběhu hrát důležitou roli. Měli bychom se dozvědět, jak se tento národ vlastně jmenuje a odkud pochází. S tím vším pomáhal právě George Lucas.

The Mandalorian – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 4.8]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na