Seriál Zaklínač nebude kopií Hry o trůny nebo Pána prstenů

Největší show posledních let v podobě Game of Thrones před pár měsíci skončila a od té doby se různé produkce snaží na tento fenomenální TV seriál navázat. Zároveň doufají fanoušci žánru, že to nebylo poslední takové dílo, které v životě uvidí a že na něj navážou další podobně epické kusy. Jedním z adeptů je přitom seriál Zaklínač (The Witcher) ze stáje Netflixu, který by se měl objevit ještě do konce tohoto roku.

Zda tato očekávání naplní, se tedy dozvíme již brzy. Přesto by však designér produkce Andrew Lays upřednostnil, kdyby diváci ke sledování Zaklínače přistoupili bez předsudků a očekávání, která v nich vyvolala Hra o trůny či Pán prstenů.

Nikoliv však proto, že by se Lays domníval, že The Witcher těmto velikánům nemůže konkurovat. Nechce však, aby byl seriál vnímán jako “malý bráška” legendárních produkcí. Tento pohled nemůže přinést nic dobrého.

Tip na článek:  Překvapivá zpráva! Andrzej Sapkowski připravuje pokračování Zaklínače

Podle něj stojí The Witcher sám za sebe, což vyjadřuje například tím, že seriál vychází čistě z románů Andrzeje Sapkowského a nikoliv ze slavných videoher CD Projektu. Showrunnerka Zaklínače, Lauren S. Hissrich, před časem uvedla, že v seriálu bude hodně násilí a sexu a bude se tak soustředit výhradně na dospělé publikum.

Zaklínač by se na Netflixu měl objevit koncem tohoto roku. Nejpravděpodobnější datum je 17. prosince 2019 – nebylo však oficiálně potvrzeno. Hlavní role se ujal Henry Cavill a podle nepotvrzených zpráv se už pracuje na druhé sérii.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na