Seriál o Zaklínačovi bude jen pro dospělé. Chybět nebudou monstra, násilí a sexuální scény

Stále více se zdá, že Netflix chce ze svého seriálu The Witcher vytvořit vlastní variaci na Hru o trůny, byť svým pojetím poněkud komornější. Nyní už je každopádně jasné, že se nebude chtít zavděčit takříkajíc “celé rodině”, což bývá komerční sázka na jistotu, která však bývá vykoupena nemastností a neslaností.

Děti raději stranou

Seriál Zaklínač se tak bude orientovat výhradně na dospělé publikum. Uvedla to producentka Lauren S. Hissrich v rozhovoru pro magazín Entertainment Weekly. Dodala, že s násilnými a sexuálními scénami se rozhodně šetřit nebude. A jak dobře víme, právě na tom do značné míry postavila popularitu Game of Thrones.

Považuji však za důležité zdůraznit, že veškerý sexuální a násilný obsah bude sloužit ději a bude ho posunovat kupředu. Nebude tu jen proto, aby šokoval diváky,” mírní však trochu očekávání v ohledu Hissrich.

Tip na článek:  První fotka seriálového Geralta na koni. Vypadá jako ze Zaklínače 3 ve vysokém rozlišení

Když se dívám na natočený materiál z The Witcher, moje děti už k monitoru nesmějí. Jedno jednou proklouzlo a vidělo scénu, která jím otřásla,” dodala Hissrich s tím, že pro dětské publikum není tato show určena.

Žádný hlavní zloduch

Producentka dále prozradila, že Geralt nebude stát proti jednomu hlavnímu padouchovi, ale proti mnoha různým monstrům. Seriál by se měl točit především kolem propracovaných charakterů, které se budou v čase vyvíjet.

Cílem tvůrců je to, aby se diváci do jednotlivých postav vcítili a představovali si, co by zrovna v jejich situaci udělali. Hissrich je přesvědčena o tom, že se takto publikum časem spřátelí i s postavami, které mu byly zpočátku nesympatické.

Seriál The Witcher by měl být na Netflixu k dispozici koncem tohoto roku. Přesné datum zveřejnění bude teprve upřesněno.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na