První fotka seriálového Geralta na koni. Vypadá jako ze Zaklínače 3 ve vysokém rozlišení

Internetová videotéka Netflix vypustila do světa první obrázek Geralta s jeho koněm Klepnou ze seriálu Zaklínač, který produkuje. Už dříve jsme se přitom mohli podívat na fotografie samotného hlavního hrdiny i ženských postav Yennefer a Ciri.

Jde pravděpodobně o kouzlo nechtěného, ovšem na první pohled vypadá nová fotka, jakoby vypadla ze hry Zaklínač 3: Divoký hon spuštěné na nějakém výkonném počítači ve vysokém rozlišení. Teprve při bližším pohledu rozeznáte přeci jen o něco vyšší realističnost.

V zásadě však nemusí jít o nic špatného – alespoň se atmosférou bude seriál velmi povedené herní trojce podobat. Oficiálně sice dílo Netflixu nemá s hrami nic společného a vychází přímo z románů Andrzeje Sapkowského, ale asi každému je jasné, čemu seriál vděčí za svůj vznik. Pokud by sága od polského CD Projektu RED nebyla tak (mezinárodně) úspěšná, žádný seriál by nikdy nevznikl. A už vůbec ne s hvězdným Henry Cavillem v hlavní roli a poměrně solidním rozpočtem. Netflix navíc podle zákulisních informací počítá s tím, že by mohlo vzniknout až pět sérií.

Tip na článek:  Sapkowski získal za herního Zaklínače dodatečně více peněz. Požadoval 360 milionů

Zatím není známo, kdy přesně seriál The Witcher Netflix vypustí do světa. Jisté je to, že jako v případě ostatní své tvorby uvolní všechny díly najednou. Obecně se má za to, že se tak stane koncem tohoto roku. Již brzy bychom se ale měli dozvědět více. Na 19. července je totiž na Comic Conu v San Diegu v plánu diskuzní panel s tvůrci a herci.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 4.6]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

11
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
David
Host
David

S radostí sleduji, jak z předělávky průměrné fantasy knihy jsou všichni pos… a teď do mě, Zaklínač je přece nejlepší fantasy!!!! A které jiné ságy jste, prosím, Vy co mě budete kritizovat, četli?:-)

Pepega
Host
Pepega

Ta prdel na bradě prostě ke Geraltovi nepatří, ve hrách z něj postupně udělal CD Projekt Red sexy zabijáka příšer, ale pokud se tvůrci seriálu řídí podle knih, tak zjevně žádnou nečetli. Geralt nikdy nebyl zrovna symbol krásy :).

RadDr
Host
RadDr

Každý prská na Geraltovo jeden meč na zádech… V původním, knižním příběhu nosil vždy jen jeden meč. Stříbrný vozila Klepna zabalený a schovaný před zloději (je to přeci jen drahá a vzácná věc). Geralt ho bral jen pokud měl nějakou fušku nebo výjimečně, pokud ho něco přepadlo… Takže, co je ve hrách není úplně směrodatné…

Martin
Host
Martin

Pravdou je to , že zaklínač potřebuje dva meče , přeci nebude kur.it stříbrný meč na dotěrný lidi (lupiče , vrahy , atd. )

Nikdy
Host
Nikdy

Ale on má přeci stříbrný meč, na Klepně, jako vždycky.. 😉

RadDr
Host
RadDr

Pravdou je to, že většina lidí zná Geralta z her, kde nosil dva meče… V knížkách nosil jen jeden… Stříbrný nosila Klepna…

Jan
Host
Jan

No s tim jednim mečem mě teda pěkně nas*ali…

Niky
Host
Niky

Dva meče měl pouze ve hře, kvůli praktičnosti, jelikož neměl koně pořád u sebe..

Jakub Jarý
Člen

nakonec možná ten komparz nebude takovej průšvih 😀

Shorty
Host
Shorty

bude to sracka jak cyp,,,,

Niky
Host
Niky

Taky myslím, Yennefer ve mně vyvolává trochu obavy, ale Netflix většinou “s*ačky” nedělá 😉