Skvělé sci-fi RPG Deus Ex: Mankind Divided si teď můžete zahrát zdarma

Pokud jste někdy uvažovali o koupi Deus Ex: Mankind Divided a dosud jste se k tomu neodhodlali, máte nyní jedinečnou příležitost si tuto skvělou hru vyzkoušet.

Na Steamu si ji můžete do 26. října (22:00) zahrát zcela zdarma. Tato verze nemá žádná omezení, takže ji – pokud to stihnete – můžete klidně celou dohrát. Teoreticky to možné je – čas potřebný k dohrání se pohybuje přibližně kolem 25 hodin. Tato akce je však určena spíše k tomu, abyste si titul náležitě vyzkoušeli a pak si ho případně zakoupili. Ostatně bude zlevněný o 75 %.

Akční RPG Deus Ex: Mankind Divided vážně stojí za to. Jde o pokračování jedné z nejkvalitnějších herních sérií vůbec. Ponoříte se do světa budoucnosti, ve kterém se pohybují lidé vylepšení nejrůznějšími augmentacemi. Hra boduje především příběhem a dobře napsanými dialogy. V době vydání v roce 2016 hra sklízela hodnocení mezi 80 a 90 %.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na