Destiny 2 má na počítačích velké problémy. Padá a neběží na starších procesorech AMD

Pouhý den po vydání PC verze herního hitu Destiny 2 internet zaplavily stížnosti rozčilených hráčů o technických problémech titulu. Nejčastější komplikací je padání hry, ale objevují se také zprávy o tom, že se do hry nejde přihlásit nebo že nejde vůbec spustit.

Vývojářské studio Bungie o problémech zjevně ví. Už před vydáním totiž vydalo seznam chyb, na jejichž odstranění pracuje. Tento seznam po vydání ještě rozšířilo. Nabízí se otázka, proč si autoři nenechali trochu více času na vyladění hry.

Pravděpodobně největším negativním překvapením je skutečnost, že hra neběží a ani nepoběží na procesorech AMD Phenom, protože tyto nepodporují technologii Supplemental Streaming SIMD Extensions 3 (SSSD3).

Nejprodávanější hra roku

V případě jiných problémů radí Bungie k využití funkce “Scan and Repair”, která je k dispozici na Battle.netu. Vypadá to ale, že mnoha hráčům zatím nepomohla.

Je tomu jen pár dní, co vyšlo najevo, že Destiny 2 (recenze) je dosud nejprodávanější hrou roku. PC verze měla prodejům ještě pomoct, zatím však sklízí negativní ohlasy právě kvůli chybám.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na