Slavný Age of Empires přichází na mobily, rozšíření pro všechny současné díly a nový Age of Mythology

Foto: Microsoft

Vývojáři ze studia World’s Edge představili na výročním streamu chystané novinky, na které se mohou těšit fanoušci série Age of Empires. Jako první chci zmínit novou verzi Age of Mythology: Retold, která nabídne po vzoru předělávek dílů ze série Age of Empires nový a vylepšený zážitek, kromě toho nabídne českou lokalizaci v podobě titulků.

Druhou větší novinkou je, že se Age of Empires chystá na mobilní zařízení, kde bude hratelnost upravena na dotykové plochy a samozřejmě nějakým způsobem zjednodušena. Nicméně by se stále mělo jednat o plnohodnotný zážitek, okořeněný třeba o slavné osobnosti a hrdiny napříč historií, které se utkají spolu či proti sobě na bojišti. Hra by měla dorazit v létě v modelu free-to-play.

Dále tu máme rozšíření druhé dílu v definitivní edici s názvem Victors and Vanquished. Ten přinese 19 hratelných scénářů. Ve scénářích najdete vikinskou kampaň sledující Ragnara Lothbroka, ale i mnoho dalších událostí z nájezdu Vikingů. Druhá kampaň nás zavede do Japonska. Victors and Vanquished vyjde 14. března.

O rozšíření nepřijde ani vylepšený třetí díl série. Ten přinese dvě nové frakce, dle vlajek to bude Dánsko a Polsko, ale nic není zatím jisté. Pozadu není ani nejnovější tedy čtvrtý díl série. V budoucnu se dočkáme dalšího velkého rozšíření. Ale nynější aktualizace dorazí na jaře jako začátek sedmé sezóny hry s několika novými funkcemi a obsahem. Potvrzen je nový režim free-for-all pro quickmatch v multiplayeru.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na