Sony snížilo cenu své virtuální reality PS VR. Je teď výrazně dostupnější

Virtuální realita Playstation VR byla dosud zřejmě nejdostupnější technologií svého druhu. Teď se tento rozdíl oproti konkurenci ještě zvýrazní, protože společnost Sony Interactive Entertainment snížila prodejní cenu zařízení včetně Playstation Camery na 7990 Kč. Dříve PS VR přišlo na 10 990 Kč.

Playstation VR na trh vstoupilo v říjnu 2016 a přes pomalejší start se mezi hráči poměrně dobře etablovalo, byť nástup možná nebyl takový, jak si mnozí představovali, ale to je dáno tím, že jde o zcela novou technologii, se kterou hráči dosud nemají tolik zkušeností.

Sony navíc PS VR velmi podporuje a dosud pro něj sama nebo ve spolupráci s partnery vydala 300 titulů. Jejich řady se letos ještě rozrostou o hry jako Blood & Truth, WipEout Omega Collection a Firewall Zero Hour (SIE WWS), The Persistence (Firesprite Ltd), Star Child (Playful Corp), Eden Tomorrow (Soul Pix), Rick and Morty: Virtual Rick-ality (Adult Swim Games) a Smash Hit Plunder (Triangular Pixels).

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na