Space Engineers od dubna i na Xbox One

Od 19. února je možné si prostřednictvím Microsoft storu předobjednat českou vesmírnou hru Space Engineers pro Xbox One. Hrát bude možné od 11. dubna, přičemž během března ještě proběhne uzavřená beta.

Na výběr jsou dvě edice. První obsahuje základní hru a prémiové skiny Veteran Mark II, NextGen, Aviator a stojí 569 Kč. Druhou možností je verze Ultimate za 859 Kč, která navíc zahrnuje všechna DLC i dekorativní balíčky a kosmetické prvky.

Hra pro Xbox One bude obsahovat všechny klíčové prvky z verze pro PC, ovšem s několika malými rozdíly. Zatímco multiplayer v rámci lobby na Xbox One a One S bude podporovat pouze dva hráče, tak v případě Xbox One X už to budou čtyři. Z počátku nebudou podporovány modifikace ani programovatelné bloky, což se může s postupnými aktualizacemi změnit. Velikost bude necelých 22 GB.

Space Engineers je vesmírná sandboxová hra od českého studia Keen Software House. Nabízí otevřené prostředí, ve kterém hráči mohou objevovat svět, vytvářet různé objekty jako jsou vesmírné stanice a lodě nebo těžit suroviny.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na