Spider-Man je slušná hra, ale žádný velký hit. První recenze jsou venku

Na trh vstoupila nová herní adaptace Spider-Mana od vývojářského studia Insomniac Games. Jde o velmi očekávanou exkluzivitu pro Playstation 4, do níž mnozí hráči vkládali velké naděje. Ale už před vydáním se začaly objevovat pochybnosti, zda nás autoři tak trochu netahali za nos, když Spider-Man ve výsledku nevypadá zdaleka tak dobře jako na prezentacích.

První recenze Spider-Mana potvrzují, že se žádný opravdu velký hit nekoná. Insomniac Games dodali poctivou povedenou hru, která v průběhu hraní dobře pobaví, ale není to nic, na co byste vzpomínali nebo si museli bezpodmínečně střihnout znovu. Hodnocení se nejčastěji motá kolem 80 %, ale například prestižní The Guardian udělil pouhých 60 %, především proto, že je hra podle něj příliš povrchní a ve výsledku toho zase tolik nenabízí.

Společnost Sony tradičně poskytuje recenzní kopie pouze médiím, od kterých ví, co může čekat. Nezávislý magazín Gamebro.cz mezi takové nepatří, a proto hru zhodnotíme z vlastní kopie s odstupem a samozřejmě poctivě.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na