Spousta momentek z hraní Assassin’s Creed: Odyssey. Hra bohužel trochu zavání průšvihem

Bylo docela překvapivé, když Ubisoft před pár týdny oznámil nový díl oblíbené série Assassin’s Creed. Mělo se totiž za to, že se poučil z někdejších průšvihů a najel s touto značkou na dvouletý interval vydávání nových dílů. Jenže Assassin’s Creed: Odyssey hovoří o opaku a určité pochybnosti bohužel potvrzují také nové obrázky přímo z hraní tohoto titulu.

Je z nich jasně patrné, že se Assassin’s Creed: Odyssey podobá předchozímu dílu Assassin’s Creed: Origins jako vejce vejci. Některá místa, která nelze jednoduše určit podle reálií, jsou dokonce takřka totožná. Vypadá to tedy, že Ubisoft prostě jen vzal Origins a nalepil na ně nové textury. Skoro bychom dali ruku do ohně za to, že se obě hry budou hrát takřka stejně.

Vzhledem k tomu, že Origins byl opravdu povedený a řecké reálie, do kterých je Assassin’s Creed: Odyssey vsazen, jsou velmi atraktivní, to nakonec nemusí dopadnout zase tak špatně. Zcela jistě však bude takovým postupem a ždímáním peněz od zákazníků podpořena celková únava ze série, která jí už jednou málem zničila.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
divi
Host
divi

jaký průšvih, co to je za blábol, to všichni kopírují nějaký jeden zahraniční článek? O co větší průšvih to bude než brotherhood po AC2 což by taky někdo mohl označit za pohý reskin a byl to jeden z nejlepších AC vůbec. Jen blázem může mluvit o reskinu, navíc mechanizmy z AC:O fungovali více než dobře, to asi někdo čeká že pokaždý začnou vývoj úplně od znova…