Stalker 2 se dočkal prvního screenshotu

Foto: Stalker 2

Vývojářské studio GSC Game World vypustilo do světa první oficiální obrázek z očekávané akce Stalker 2. Pokračování dnes už legendárního Stalker: Shadow of Chernobyl bylo oznámeno už téměř před dvěma lety, ale o projektu stále víme jen velmi málo. Na tom se kromě zmíněného screenshotu nic moc nemění. Autoři publikovali také tento dopis hráčům:

Zdravíme vás, Stalkeři,

před třinácti lety jsme vydali Stalker: Shadow of Chernobyl.

Svět už pak nikdy nebyl stejný. Miliony hráčů se vrhly do Zóny. V touze po odkrývání tajemství překonávali překážky, lovili poklady, bojovali s monstry a přidávali se k různým frakcím.

Museli jste se změnit, abyste se stali skutečnými Stalkery.

Tento den jste učinili nezapomenutelným.

Jsme inspirování vším, co děláte (včetně umění, příběhů, cosplayů a modů) a chápeme, že vás nemůžeme zklamat. Druhá kapitola Stalkera bude naší dosud největší hrou. Bude věrná legendárnímu odkazu.

Mnozí z vás se aktuálně nacházejí ve společenské izolaci. Proto jsme se také dnes rozhodli trochu poodhalit tajemství toho, na čem pracujeme. Toto je první pohled na Stalker 2.

Považujte to za skromný dárek a čekejte další novinky později v tomto roce.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na