Star Citizen dostane kvantový cestovní systém. Jak bude fungovat?

Herní univerzum Star Citizen bude jedním slovem obrovské, tedy až autoři hru jednoho krásného dne dokončí. Proto je třeba se vypořádat s otázkou, jak vyřešit cestování po vesmíru, aby netrvalo příliš dlouhou dobu, ale zároveň aby působilo uspokojivě.

Star Citizen proto sází na technologii kvantového pohonu. V dřívějších verzích hry pak cestování bylo řešeno podobou světlého tunelu, kterým proletíte a budete jinde. To se ale dlouhodobě ukázalo jako nudné, zejména tehdy, když bylo třeba učinit více delších skoků. Proto autoři přišli s novým způsobem, který prezentují v přiloženém videu.

Nově budou kvantové cesty o poznání napínavější. Hráč při nich získá lepší pocit vzdálenosti, kterou urazí, a rychlosti, kterou se pohybuje. Kromě toho bude vše opepřeno částicovými efekty. Tento způsob cestování bude představen už v alfaverzi 3.0.

Mimochodem – Star Citizen dosáhl nového milníku ve svém financování prostřednictvím fanoušků. V rámci crowdfundingové kampaně vybral už 164 milionů dolarů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na