Strategie Iron Harvest v novém traileru. Navíc datum vydání a herní doba

Letošní Gamescom se nese v duchu renesance strategických her. Celá řada jich byla oznámena a další jsou zde obšírně prezentovány. Jednu z největších pozorností si vysloužil lákavý Iron Harvest, který už je pár let ve vývoji a na veletrhu se ukazuje v pokročilé podobě.

Bohatá příběhová kampaň

Autoři hry z vývojářského studia King Art Games nám dokonce prozradili délku singleplayerové kampaně, která bude spolu s multiplayerovými bitvami jedním ze dvou pilířů Iron Harvest. Tvůrci připravují celkem 21 misí, jež by měly trvat přibližně 45 minut. Dohrání příběhového tažení by tak mělo zabrat přibližně 15 hodin. Vše se však do vydání může ještě lehce změnit.

Kampaň bude mít tři větve, z nichž každá se bude věnovat jedné straně konfliktu. Autoři se zatím nerozhodli, zda tyto větve budou přístupné od začátku všechny, nebo na sebe budou navazovat. Každopádně však mají být příběhově propojené.

Tip na článek:  Iron Harvest - mechové mezi 1. a 2. světovou válkou - mega preview

Mocní hrdinové

Autoři si v podobě kampaně vytyčili nemalý cíl. Chtějí totiž svou tvorbou nechat vzpomenout na silné singleplayerové zážitky ze strategií jako Warcraft 3 nebo Company of Heroes.

V Iron Harvest se můžete těšit také na hrdiny, kterými bude disponovat každá z frakcí a kteří jsou velmi mocnými jednotkami s jedinečnými schopnostmi. Každý z hrdinů přitom sleduje vlastní cíle a vy je na jejich cestě provádíte. Tito hrdinové mají být zpočátku přítomní pouze v singleplayeru.

Iron Harvest vychází 1. září 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Iron Harvest – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na