Survivalový mód FIFA 19 se představuje. Jde především o zábavu s přáteli, podívejte se na první video

Společnost Electronic Arts pro chystanou fotbalovou simulaci FIFA 19 připravila zcela překopaný Kick-Off mód. Budete si zde moct zahrát rychlé přátelské utkání nebo partii v Lize mistrů – pokud budete chtít, klidně třeba finálové utkání. 

Hráči se ale budou moct vyřádit také v takzvaných zábavných módech skrývajících se pod označením “House Rules”. S reálným fotbalem toho nemají mnoho společného, ale jsou určeny především pro party a setkání s přáteli. Jednou z pěti srandistických herních variant je také Survival. Tento mód si hráči možná budou pamatovat z FIFA Street, kde se objevil naposledy pod názvem Last Man Standing.

V případě FIFA 19 Survival proti sobě hrají dva týmy o jedenácti hráčích. Zvláštností je, že tomu týmu, kterému se podaří vstřelit branku, ubude na hřišti jeden hráč a musí nadále hrát v oslabení. To, jaký hráč musí ze hřiště, určí počítač – v ohrožení jsou všichni kromě brankáře. Maximálně je možné jednomu celku takto odejmout čtyři hráče, přičemž dále lze vyinkasovat až dvě červené karty na tým. To znamená, že v nejhorším případě budete hrát v pěti lidech. Pokud obdržíte více než dvě červené karty, prohráváte.

Na to, jak se to celé hraje, se můžete podívat v novém videu, které vzniklo v rámci turnaje FIFA eWorld Cup Grand Final. Představení survivalového módu začíná v čase 2:16:00.

FIFA 19 Survival – čas 2:16:00

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na