Surviving the Aftermath je pokračováním povedené strategie Surviving Mars

Globální oteplování? Zombie virus? Atomová válka? Co přesně vyvolá apokalypsu v nově oznámeném titulu Surviving the Aftermath zatím není zcela známo, ale první teaser napovídá, že by to mohl být roj meteoritů. Jedno je však jisté: opět půjde o to vybudovat pro lidi kolonii v dosti nehostinném prostředí, protože tato hra není ničím menším než pokračováním povedené budovatelské strategie Surviving Mars, kde šlo o přežití na rudé planetě.

Surviving the Aftermath má vyjít koncem roku 2020 pro PC, Playstation 4 a Xbox One. Ale ještě letos by hra měla vstoupit do fáze předběžného přístupu na Epic Games Store. Hotová hra by však měla být k datu vydání dostupná i na Steamu. Na hře opět pracuje vývojářské studio Haemimont Games a vydá ji Paradox Interactive.

Pokud byste si náhodou chtěli vyzkoušet předchůdce Surviving Mars zdarma, budete mít na Epic Games Store příležitost od 10. října, kdy si ho stačí přidat bezplatně do knihovny, ve které už vám zůstane.

Surviving the Aftermath – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na