Takhle mohla vypadat vesmírná akce ze světa Star Wars. EA ji ale odmítlo

V kontroverzním Star Wars: Battlefront 2 si můžete zahrát mód Starfighter Assault, ve kterém si užijete akci přímo ve vesmíru, mimo jiné v kokpitu Tie Fighterů a X-Wingů. Společnost Electronic Arts se ale zjevně nechtěla omezovat jen na tento mód a chtěla mít titul, který uspokojí chutě co možná největšího množství hráčů.

Teď totiž vyšlo najevo, že EA odmítlo velmi dobře vypadající vesmírnou akci, ve které však neděláte nic jiného než že bojujete ve vesmíru. To však EA zřejmě přišlo málo a vývojářské studio Double Damage, které stojí například za povedeným Rebel Galaxy, odmítlo. Tím to pro autory skončilo a v projektu dále nepokračovali.

Hráči se teď každopádně mohou podívat na to, o co přišli. V pětiminutovém videu uvidíte slavný Millenium Falcon v boji s různými Tie Fightery a Tie Interceptory. Kromě toho pašerák Han Solo natrefí na lovce odměn Bobba Fetta s jeho Slave 1, což vede i k dialogu obou pilotů. Hráči by v odmítnuté a nepojmenované hře měli možnost také během mise přesednout do jiného vesmírného plavidla. Ve videu se tak podíváte například na přesednutí do X-Wingu. Ostatně, právě herní série X-Wing byla autorům velkou inspirací.

Odmítnutá Star Wars hra – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
David
Host
David

Mě začala nudit už cca. 2minuta videa, natož to hrát – pohledy příšerné – pohled na loď zezadu je hrozný, a pohled z kokpitu je taky příšerný s ohledem na to, že jako pilot letíte někam, ale střelba jde z obranných věží na spodku/stropě jiných částí konstrukce, které nehledí dopředu ve vašem pohledu pilota – prostě příšerné, nerealistické, hrozně se na kouká a tenhle styl ovládání je příšerný … možná by to trochu zachraňoval kokpit X-Wingu = letět a střílet tam kam má pilot výhled, ale letěť smerem jedním a střelec střílející směrem jiným z věže – hrůza. Se nedivím,… Číst vice »

Funboy
Host
Funboy

Ani se nedivím 😀