Takhle se hraje sci-fi akční RPG The Surge 2. Ambice mu rozhodně nechybějí, podívejte se na video

Vývojářské studio Deck 13 v loňském roce zabodovalo povedeným akčním RPG The Surge 2. Podle hesla “kujme železo, dokud je žhavé”, se autoři rovnou pustili do prací na druhém díle. A jak ukázali na E3 2018, vývoj jim jde pěkně od ruky, protože už se mohli pochlubit delším hratelným úsekem.

Pro The Surge 2 slibují vývojáři větší úrovně než v prvním díle. Plánují také alternativní cesty a spojení mezi jednotlivými areály. Ale ještě než se vydáte na cestu dobrodružství, musíte si vytvořit vlastní postavu, která může být mužská či ženská. Ještě důležitější je potom třída postavy, která má vliv na počáteční atributy.

The Surge 2 má nabídnout mimo jiné propracovanější bojový systém, ve kterém tentokrát budete moct robotickým nepřátelům oddělovat jednotlivé části jejich skeletů. Obecně však lze říct, že The Surge 2 bude spíše evolucí prvního dílu, která nepřinese zásadní změny.

The Surge 2 vyjde v roce 2019 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

The Surge 2 – záběry z hraní

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na