Test Drive, RoboCop, Blood Bowl, Gollum a mnoho dalších her se ukázalo na prezentaci společnosti Nacon

Foto: Nacon

Sice většinu prezentací a oznámení máme již za sebou, tak některé společnosti vyčkali a ukazují své oznámení a novinky až po velké záplavě všemožných informací v době konání E3, která se letos opět nekonala. Další vlna se očekává v době Gamescomu, který letos také nebude nikterak výrazný, a proto můžeme čím dál tím častěji čekat, že větší společnosti si budou dělat svoje menší prezentace.

Nacon ještě není tak zvučná společnost, ale má na svém kontě již skvělé hry a spousty jich má ve vývoji, a proto jsme si tuto akci nemohli nechat ujít a přinášíme vám zkrácený výčet toho nejzajímavějšího co bylo na prezentaci k vidění, abyste nemuseli se dívat na hodinu a půl dlouhou prezentaci, nebo si vyzobávat jen ty nejzajímavější informace a hry z dlouhých přehledů, zde jsme zahrnuli jen to nejlepší.

Test Drive Unlimited Solar Crown

Osobně se na reinkarnaci této skvělé závodní hry v otevřeném světě moc těším, bohužel v prezentaci bylo nabídnuto jen toto krátké video, které nepřináší žádné nové informace ani gameplay záběry. Hra má vyjít v roce 2023 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S

WRC Generations

Když jsme už u těch závodních her a motorismu, tak u něj chvilku zůstaneme s hrou WRC Generations, kde v novém videu předvádí využití elektrického zrychlení, které hodně připomíná nitro z ilegálních závodů. Hra dorazí 13. října na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X|S

RoboCop: Rogue City

Zákon do svých rukou opět vezme RoboCop, nové záběry ukazují i útržky ze samotného gameplaye. Po grafické stránce působí hra velice pěkně, ale hratelnost na nás působí dost retro, což bude i nejspíše cílem vývojářů. Hra vyjde v červnu 2023 na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S a Nintendo Switch

Terminator Survival Project

Tato nová survival hra v post-apokalyptickém otevřeném světě z universa Terminátora je prvotinou nového studia Nacon Milan, ale ani tentokrát jsme se nedozvěděli nic nového.

War Hospital

Dalším zajímavým projektem je hra War Hospital, kde se ujmeme role šéfa polní nemocnice v době první světové války, a kromě řešení jednotlivých případů se budeme muset postarat i o celkový chod celé polní nemocnice. Hru můžeme očekávat v příštím roce na nové konzole a PC.

Gangs of Sherwood

Dalším zajímavým titulem by mohl být Gangs of Sherwood a jak již název napovídá, tak v roli Robina Hooda a jeho kumpánů se v kooperaci až čtyř hráčů vydáme na boj proti šerifovi a jeho pohůnkům. Vydání je naplánované na příští rok pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S.

The Lord of the Rings: Gollum

Mezi velmi očekávané hry rozhodně patří Gollum ze světa Pána Prstenů. Nicméně, čím více o hře víme, tím máme větší obavy o jejich kvalitách a dle gameplay videa to ani po grafické stránce nebude nic světoborného. Doufám, že nakonec hra dokáže zaujmout skvělou hratelností a pořádným využitím příběhového základu. Titul vyjde už 1. září tohoto roku, míří na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch

Chef Life: A Restaurant Simulator

Nemůže chybět i nějaký ten simulátor. Tentokrát se jedná o provozování vlastní restaurace, a kromě managmentu na nás čeká i samotné vaření a servírování. Dle ukázky to působí jako vylepšený Restaurant Empire, ve kterém jsem strávil hodně času. Hra vyjde 2. února 2023 na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch

Blood Bowl 3

Pokračování fantasy amerického fotbalu se pomalu, ale jistě blíží a vývojáři si na nás přichystali velmi vtipné video. Hra vyjde na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One i Xbox Series X|S a Nintendo Switch, ale datum vydání je zatím neurčité.

Crown Wars: The Black Prince

V příštím roce na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S a Nintendo Switch se na nás chystá další taktické RPG, které nás zavede do období stoleté války a rozhodně se jedná o titul, který nemůžeme přehlédnout.

Steelrising

Akční RPG Steelrising se také dočkalo nové ukázky hratelnosti. Vyjít má 8. září na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Takže již brzy zjistíme, jak se vývojářům podařilo od klasického RPG přejít ke hře se „souls“ zaměřením.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na