The Avengers nabídnou singleplayerový i kooperativní zážitek. Oficiální oznámení už za pár dní

O hře na motivy veleúspěšné filmové série Avengers se mluví už několik let. Po řadě náznaků se dá říct, že jde o jedno z nejhůře utajovaných tajemství herního průmyslu. Zodpovědnost za titul mají vývojářská studia Crystal Dynamics a Eidos Montreal. Už jen jejich spolupráce hovoří o tom, že půjde o velmi komplexní projekt, do kterého vydavatel Square Enix vkládá obrovské naděje.

Letošní E3 2019 by se navíc měla stát místem, kde dojde k oficiálnímu představení hry, která zřejmě ponese název The Avengers. Prezentaci potvrdil právě Square Enix. Stát by se tak mělo 11. června.

Spolehlivé zdroje mluví o tom, že The Avengers budou sice online hrou koncipovanou jako služba, ale mají nabídnout také silný singleplayerový zážitek s důrazem na vyprávění příběhu. Po koncepční stránce by se tak mělo jednat o podobný titul, jakým je Anthem, jen doufejme, že výrazně povedenější.

Vzhledem k aktuálnímu zájmu o Avengers a představení právě na veletrhu E3, můžeme vycházet z toho, že hra vyjde ještě letos.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na