The Forest vyjde příští rok také na Playstation 4. Zachráníte syna?

Survivalová hra s otevřeným světem The Forest vyjde v příštím roce také na konzoli Playstation 4. Na akci Playstation Network to oznámilo vývojářské studio Endnight Games. Hra už je od roku 2014 k dispozici na Steamu v rámci předběžného přístupu a na PS4 měla vyjít už v roce 2015. Teď by to ale snad konečně mohlo vyjít.

The Forest patří k aktuální záplavě survivalových her s příměsí hororu. Tentokrát spolu se svým synem ztroskotáte v jakémsi tajuplném lese plném kanibalů, proti kterým budete muset bojovat o přežití. Aby toho nebylo málo, kdosi vám unese syna, kterého musíte získat zpět. Hrát můžete samostatně nebo v kooperativním módu.

Absolutní volnost

Cílem tvůrců The Forest je nechat hráčům veškerou volnost, aniž by je vodili za ručičku a říkali, kde mají co dělat. Tímto způsobem budete kousek po kousku zjišťovat, co se v tomhle prokletém kusu země vlastně stalo a kde se skrývá váš syn.

V přiloženém videu se můžete podívat na různé aspekty The Forest, mezi které patří objevování, stavba obydlí nebo crafting. Hraní začíná v čase 2:20.

The Forest – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na