The Settlers: New Allies vyjde brzy a s českými titulky

Foto: Ubisoft

Série The Settlers se konečně vrátí a rovnou i s českou lokalizací. O této skutečnosti informoval český zástupce společnosti Playman. The Settlers: New Allies vychází digitálně 17. února, což je po odkladu naopak docela brzké vydání.

V této budovatelské real-time strategii se hráči usadí v nové zemi, vystaví nové komunity lidí, potkají nové frakce a vyberou si, jestli se k nim budou chovat přátelsky, či nepřátelsky. Hlavní je však vždy ochránit svou osadu. Hra bude obsahovat tři herní módy. Kampaň pro jednoho hráče, ve které se za lid Elari musí vydat do nové neprozkoumané země. Čeká je mnoho překážek od nájezdů banditů, po konfrontace s neznámými kulturami. Hardcore mód naopak nabídne hráčům různé scénáře, které pořádně prozkouší jejich připravenost a důvtip. Schopnost čelit různým výzvám bude klíčová, ať už budete hrát sami nebo s přáteli. V módu Skirmish se hráč postaví sám nebo s přáteli umělé inteligenci anebo může hrát proti dalším lidským protivníkům ve hře až pro 8 hráčů na dvanácti mapách dostupných hned při vydání.

Očekávejte od tohoto pokračování nový náhled na populární sérii The Settlers, vyvinutou v Ubisoft Düsseldorf na Snowdrop enginu.

The Settlers: New Allies vychází digitálně 17. února na Ubisoft store a Epic Games Store s českými titulky! Čeština je ve hře mimo jiné i díky viditelnosti českých lokalizací na vašich stránkách a sociálních médiích. Samozřejmě i podpora všech hráčů je nedílnou součástí tohoto úspěchu. Krabicové vydání hry se bohužel nakonec neplánuje. Hra je taktéž ve vývoji pro Xbox, Playstation, Amazon Luna a Nintendo Switch.

Uvádí tisková zpráva společnosti Playman a Comgad

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na