This is the Police 2 ukazuje v novém traileru taktický mód. Připomíná slavný XCOM

Dobré zprávy pro milovníky minimalistických strategických her. Nový trailer This is the Police 2 ukazuje, že pokračování oblíbeného policejního simulátoru dostane taktický mód, který tak trochu připomíná herní mechanismy známé ze série XCOM.

Na rozdíl od protagonisty prvního dílu, Jacka Boyda, který si nechtěl ušpinit ruce a čekal jen na teplou penzi, je nová hrdinka Lilly Reed, jež se v Sharpwoodu stane šerifkou, mnohem přičinlivější a sama vede policisty do akce.

V nebezpečných a obzvlášť důležitých misích se hra z realtimového přepne do tahového taktického módu. Potom je možné stejně jako v XCOMu rozmístit podřízené, koordinovat jejich zásah a případně určit, zda v ten který moment má být použit obušek, taser nebo střelná zbraň.

První díl This is the Police zaujal premisou, kdy jste coby zkorumpovaný policejní šéf museli činit obtížná rozhodnutí. Hra měla ale řadu designových chyb, a tak se hitem nestala. This is Police 2 se z nedostatků předchůdce podle všeho snaží poučit a snad bude lepším zážitkem.

This is the Police 2 má vyjít v neupřesněný termín ještě letos, a to na PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

This is the Police 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na