Trailer World War Z ukazuje, kolik hra dokáže zobrazit zombíků najednou

Motto chystané akce World War Z, která vzniká na motivy stejnojmenného filmu s Bradem Pittem, je jednoduché: zombie, zombie, zombie! Vývojáři si zakládají na tom, že dokáží najednou zobrazit dosud nevídané množství těchto nepřátel. V jednom záběru se na vás může hrnout až 500 nemrtvých, což je něco, co v jiné hře jen tak nezažijete. Je to pochopitelně dáno také omezenou umělou inteligencí zombíků, kteří mají v popisu práce pouze razit vaším směrem.

Jak to celé bude vypadat, to ukazuje nový trailer, který sestává z několika umně střižených okamžiků, které jsou z hlediska počtu nepřátel skutečně vyhrocené. Stejně jako ve filmové předloze po sobě dokážou zombie lézt a vytvářet tak skutečnou hordu, která se dostane i na vyšší místa.

Brzy by měl odstartovat betatest World War Z. PC verze bude přitom exkluzivně k mání na Epic Games Store. Hra ale vyjde také na Playstation 4 a Xbox One. Přesné datum vydání zatím nebylo oznámeno – nastane však ještě tento rok.

World War Z – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na