Tvůrci League of Legends připravují novou hru. Jmenuje se Teemo’s Adventure

Poněkud zvláštní cestou se dozvídáme o nové hře autorů League of Legends, vývojářského studia Riot Games. Za něj totiž zábavní gigant Tencent, který studio vlastní, podal v Číně žádost o povolení titulu jménem Teemo’s Adventure. Mělo by tak jít o dobrodružství jednoho z oblíbený hrdinů neboli šampionů z LoL. Hra však dosud nebyla oficiálně oznámena.

Čínské úřady hře přitom poskytly povolení, takže na zdejším trhu může vyjít. Podle všeho se nebude jednat o nějakou jednoduchou mobilní hru výhradně pro čínský trh, ale větší titul pro PC. Není ale jisté, zda bude distribuován i na západě. Je to však pravděpodobné.

Teemo je mezi hráči League of Legends velmi oblíben i nenáviděn zároveň. Vypadá roztomile, ale jeho schopnosti dokáží mezi nepřáteli vyvolat pořádný zmatek. Zároveň je extrémně rychlý. V případě titulu Teemo’s Adventure by tak mohlo jít o zajímavou skákačku. Snad se brzy dozvíme více.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na