Tvůrci série Total War lákají na “fantastické odhalení”. Chystá se nový Warhammer nebo přídavek se zombie piráty?

Kolem série Total War je v poslední době hodně živo. A vývojářské studio Creative Assembly zjevně nechce, aby se na tom něco změnilo. Také proto na svůj Twitter umístilo tajuplné oznámení, ve kterém láká na “fantastické odhalení” s datem 4. října 2018. Nejpozději tehdy se tedy dozvíme více oficiální cestou.

Zatím si ale můžeme alespoň zaspekulovat, oč by se tak mohlo jednat. Slovíčko “fantastical” by mohlo být k vodítkem k fantasy scénáři, což by by nahrávalo novému Total War: Warhammer. Ale půjde jen o novou kampaň pro Total War: Warhammer 2 nebo snad dokonce rovnou Total War: Warhammer 3? V tomto případě bychom se přikláněli k první variantě, protože na třetí Warhammer je přeci jen příliš brzy a Creative Assembly má stále rozpracovaný další velký Total War, kterým je Total War: Three Kingdoms.

Pokud by tedy skutečně šlo o rozšíření Total War: Warhammer 2 (recenze), spekulují fanoušci, že by mohlo být situováno na upíří pobřeží, kde se to hemží zombie piráty. Nemalé sázky jsou ale také na Dogs of War.

Každopádně, fanoušci značky Total War se mají na co těšit. V dalším tweetu totiž tvůrci přislíbili více obsahu a oznámení také pro další subsérie.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na