Strategie Total War: Three Kingdoms se prezentuje parádními záběry z hraní. Bohužel však byla odložena na příští rok

Foto: Total War: Three Kingdoms

Oznámení strategie Total War: Three Kingdoms počátkem tohoto roku bylo příjemným překvapením a možná ještě větším potom byl záměr vývojářského studia Creative Assembly vydat hru na podzim tohoto roku. Už tehdy jsme tušili, že to jsou možná příliš vysoké ambice.

To se nyní skutečně potvrdilo, protože Total War: Three Kingdoms byl odložen na jaro roku 2019. Tento termín dává větší logiku i z toho pohledu, že vyjde v období, které není tak exponované – přeci jen letos na podzim má vyjít opravdu hodně velkých a zajímavých her. Navíc letos už vyšel jiný zástupce série Total War, a sice Total War Saga: Thrones of Britannia. Snadno by se tak mohlo stát, že by fanoušci této série byli poněkud zahlcení.

Pokud by vám odklad Total War: Three Kingdoms přišel přeci jen líto, můžete se utěšit alespoň u nového traileru, který přináší záběry přímo z hraní. Ty vypadají vskutku k světu.

Total War: Three Kingdoms – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na