Sony oznámilo Tetris Effect pro virtuální realitu. Herní princip zůstává stejný, bude se ale odehrávat v dynamických světech

Tetris je nesmrtelný a znovu se vrací! Tentokrát coby hra pro konzoli Playstation 4, navíc s volitelnou podporou virtuální reality Playstation VR. Tetris Effect, jak se hra jmenuje, nebude měnit zažité herní principy, ale přesto nabídne v souvislosti s Tetrisem nový zážitek.

Na hráče bude čekat 30 úrovní plných náročných hádanek, které mají vyvolat stejné pocity jako letitý originál. Opět budou z horní strany obrazovky padat různě tvarované kameny, které musíte rychle natáčet a co možná nejvhodněji umístit. Cílem je vytvořit věž zaplňující celé herní pole.

Tetris Effect nabídne dynamická pozadí a světy, které se v průběhu hry mění a vyvíjejí. Měly by tak vytvářet velmi zvláštní a specifickou atmosféru. To vše můžete prožít ve virtuální realitě Playstation VR. Na Playstation 4 Pro si zahrajete dokonce při 60 fps.

Tetris Effect má vyjít letos na podzim.

Tetris Effect – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na