Square Enix se po delší době předvede na E3 2018. Ukáže novou Laru Croft a možná představí Just Cause 4 nebo Avengers

Square Enix se po letech vrací s vlastní konferencí na E3 a očividně k tomu má velmi dobré důvody. Naposledy se tato japonská společnost prezentovala na E3 2015, přičemž tentokrát má opět co představovat.

Tip: Sledujte dění z E3 2018 na Gamebro.cz. Nabízíme kompletní pokrytí největší herní akce roku!

Obrovským tahákem pochopitelně bude Shadow of the Tomb Raider, který uzavře novodobou trilogii o Laře Croft. Ta tak definitivně dospěje z dívky v uznávanou archeoložku, jíž byla v původní sérii. Její nové dobrodružství má být o poznání temnější a také náročnější, což by se mělo týkat i obtížnosti pro hráče, jakkoliv to v dnešní době musíme brát s rezervou. Hra by se z velké části měla odehrávat v Mexiku, které nabídne jak nejrůznější kobky, tak místa, kde uplatníte akrobatické prvky, ale pochopitelně nebudou chybět ani akční pasáže. Shadow of the Tomb Raider vyjde 14. září 2018.

Shadow of the Tomb Raider bude skutečně významným titulem, který ještě zvýší už tak nabitou konkurenci v podzimním vydavatelském okně.

Jedním z velkých oznámení na E3 2018, protože většina z nich se odehrála už před samotným veletrhem, by se mohlo stát Just Cause 4. Tento titul byl totiž jako jeden z mnoha zařazen kanadským obchodem Walmart do jeho internetového katalogu a jak se později ukázalo, v řadě případů už se tento únik potvrdil. Třeba v případě Rage 2, což je mimochodem další titul, na kterém studio Avalanche pracuje, ale jen částečně. Takže na Just Cause 4 by tomuto několikasetčlennému týmu stále kapacity zbývaly. Poslední Just Cause navíc vyšlo v roce 2015, takže letošní nebo příští rok se pro čtvrtý díl přímo nabízí.

Pokračování bláznivé akce Just Cause by hráče jistě potěšilo.

O něco překvapivější, ale stále ne nepravděpodobné, je oznámení herního projektu Avengers, který už několik let kutí společnými silami vývojářská studia Crystal Dynamics a Eidos Montreal. Tvůrci pravděpodobně budou chtít stihnout na nějakou dobu závěrečný díl filmových Avengers, který je v plánu na květen 2019. Pro představení hry ve velkém stylu, kdy je o Avengers díky nedávnému filmu stále velký zájem, by mohli využít právě E3 2018. Stejně tak by se ale mohl objevit jen nějaký ten trailer, který by marketingovou mašinerii hry, která má být zajímavým a dlouhodobě fungujícím online světem, odstartoval.

Představení onlinovky Avengers by se mohlo stát jedním z největších překvapení E3 2018.

Kingdom Hearts 3 je titulem, který dobře ukazuje, že oznámení v nějaké době nemusí nic moc znamenat. O této hře jsme se poprvé dozvěděli na E3 2018, ale v poslední době informace o ní poněkud utichly. Předpokládáme, že se ve velkém stylu vrátí právě na E3 2018, protože letos už by Kingdom Hearts 3 konečně mělo vyjít. Každopádně toto japonské akční RPG postavené na Unreal enginu 4 může být hodně zajímavé. Podobným případem by mohl být Final Fantasy 7 Remake, o kterém jsme se k naší velké radosti dozvěděli na E3 2015, ale od té doby mnoho nového neproběhlo.

Kingdom Hearts III už je ve vývoji drahně let a tento rok má konečně vyjít. Na E3 2018 proto čekáme velké věci.

Jak vidno, Square Enix na E3 2018 rozhodně má co ukazovat, byť ne všechny předpovědi se musí vyplnit. Ale kromě výše uvedeného se může představit třeba i Life is Strange 2 a v podstatě jistotou je prezentace JRPG Dragon Quest 11. Proto doporučujeme 11. června v 19:00 konferenci Square Enix neminout.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na