Nové informace o hře na motivy Avengers. Zabaví na dlouhé roky

Vývojářské studio Crystal Dynamics už nějakou dobu pracuje na herním titulu postaveném na oblíbeném komiksu a ještě oblíbenější filmové sérii Avengers. Dosud jsme však o hře nevěděli vůbec nic a její existenci potvrzoval pouze před pár dny vypuštěný a nepříliš informativní teaser trailer.

Teď se objevila hrstka nových informací. Ty hovoří o tom, že herní Avengers nabídnou univerzum, které hráče zabaví na opravdu dlouhou dobu, přesněji řečeno na celá léta. Ve hře narazíte na spoustu zajímavých postav, podíváte se na různorodá místa a zažijete ikonické momenty, které vycházejí nebo se inspirují komiksy a filmy. Hra Avengers by však měla vyprávět samostatný příběh a nekopírovat pouze ten filmový.

Všechno tedy napovídá tomu, že Avengers se budou držet aktuálního trendu herního průmyslu a budou představovat de facto službu – tedy dlouhodobou hru, do které bude kontinuálně doplňován obsah a které se hráči budou moct věnovat roky. Ostatně, vydavatel Square Enix záměr vytvářet hry jako službu nedávno potvrdil. Avengers by tak mohlo být jeho první a velmi silnou vlaštovkou. Už před časem se objevily informace, že hra bude zaměřena na online hraní. Každopádně to vypadá, že se zanedlouho dočkáme větší porce detailů o tomto lákavém projektu.

Avengers – teaser trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na