Space Hulk: Tactics bude novou hrou z univerza Warhammer 40K. Umožní vytvářet vlastní mapy

Ve hrách vycházejících z univerza Warhammer 40 000 začíná být pěkný zmatek. Aktuálně je ve vývoji celá řada projektů, která navíc nebere konce. Společnost Focus Interactive teď oznámila nový titul od vývojářského studia Cyanide. Tato tahová strategie nese název Space Hulk: Tactics a vychází z klasické deskové hry Space Hulk.

Space Hulk: Tactics nabídne dvě singleplayerové kampaně a multiplayerový mód, více o konkrétním obsahu není známo, autoři však ujišťují, že se budou držet pravidel deskové předlohy. Proti sobě se postaví Space Marines a Tyranidé, a to na palubách gigantických vraků vesmírných lodí nazývaných Space Hulks. Obě strany disponují určitým počtem akčních bodů, které mohou využít.

Hra bude stavět na systému karet. Hráči si budou vybírat ze svého balíčku nejrůznější výhody před samotnou bitvou. Je otázkou, nakolik vývojáři tohoto elementu využijí například k mikrotransakcím.

Velkou devizou Space Hulk: Tactics by měl být editor úrovní, který hráčům umožní vytvářet vlastní mapy a ostatním je stahovat, aniž by si museli neustále kupovat nový obsah od samotných tvůrců.

Space Hulk: Tactics má vyjít ještě letos, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na