Hra podle filmu Avengers bude zaměřená na online hraní

Když společnosti Marvel a Square Enix v lednu tohoto roku oznámili společný záměr vytvořit vysokorozpočtovou hru podle oblíbené filmové série The Avengers, neuvedli bohužel žádné další informace. V tom se nic nezměnilo až dosud.

Ne snad, že by nějaké zajímavé informace přišly přímo od tvůrců, ovšem leccos lze vyčíst z popisu pozic, které příslušné studio Crystal Dynamics vypsalo. Pro projekt hledají například hlavního designéra úrovní, která má zkušenosti se “sdílenou hratelností”. Z toho lze vyčíst, že se herní Avengers budou soustředit na multiplayerový, s největší pravděpodobností on-line herní zážitek.

Akce z pohledu třetí osoby

Kromě toho studio hledá také designéra bojové složky, který má zkušenosti s akcemi z pohledu třetí osoby a krycím systémem. Ovládaným postavám tak budeme nejspíš koukat přes rameno, jak je dnes v herní branži oblíbené.

Termín vydání je stanoven poněkud vágně na rok 2018. Dalo by se očekávat, že autoři budou hru směřovat k premiéře nového filmu – The Avengers: Infinity War, která má proběhnout 26. dubna 2018.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na