Windows 10 ve hrách brzy využije plný výkon procesoru

Všichni hráči se mohou obzvlášť těšit na chystaný Fall Creators Update pro operační systém Windows 10. Ten má podle Microsoftu vyjít 17. října 2017 a přinese novou verzi Herního módu (Game Mode). Ten by měl výrazně předčit spíše marginální výhody dnešní verze.

“Ve Fall Creators Update bude nová verze herního módu, který vám jedním tlačítkem umožní aktivovat plný výkon procesoru ve vašem počítači, tak jako by to byla herní konzole Xbox,” stojí ve zprávě Microsoftu.

Jak moc se nový herní mód ve skutečnosti podepíše na výkonu her, je zatím otázkou. Každé zlepšení se ale počítá. Není také jasné, zda se nebude vztahovat pouze na hry pořízené prostřednictvím Windows Store. Již před nějakým časem Microsoft oznámil, že na Game Mode chce dále pracovat a učinit ho přínosnějším pro hráče.

Malování nezmizí úplně

Největší poprask však Microsoft spustil už před několika týdny, když oznámil, že Fall Creators Update odstraní z Windows 10 program Malování. V dnešní době stovek lepších aplikací je to s podivem, ale spousta lidí ho má evidentně stále v oblíbě.

Aby společnost trochu zmírnila škody na svém renomé, slíbila, že Malování bude nadále k dispozici ke stažení prostřednictvím Microsoft Store.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na