Ambiciózní závodní hra World of Speed už je v hratelné verzi

Poslední zprávy o závodní hře World of Speed se datují někam do roku 2014. Poté se kolem nového free2play titulu slavného vývojářského studia Slightly Mad rozhostilo ticho, což nikdy nevěští nic dobrého. Až dosud. Závody se totiž potichu dostaly do předběžného přístupu na Steamu a je možné si je tedy zahrát.

Jak se zdá, World of Speed v čase, kdy o něm nebylo nic slyšet, skutečně neprožívalo jednoduché chvíle. Z produktové stránky na Steamu vyplývá, že vývoj převzalo studio Saber Interactive (v minulosti stojící třeba za NBA Playgrounds).

Na konceptu se však nic nezměnilo. World of Speed jsou nadále online závody, které chtějí být především plynule hratelné a přístupné ve stylu Need for Speed. Kdo by měl zájem o autentickou simulaci, musí hledat jinde.

World of Speed nabízí závody proti dalším hráčům nebo proti vozům řízeným umělou inteligencí. Skrz vítězství a sázky si vyděláte peníze na lepší auta.

World of Speed bude v době vydání zdarma přístupný free2play titul, ovšem kdo ho chce hrát už teď, musí si připravit 10 eur, tedy přibližně 260 Kč.

World of Speed – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na