Call of Duty: Black Ops 4 by se mělo odehrávat v přítomnosti

Dobře informovaný zdroj prozradil detaily o chystaném Call of Duty: Black Ops 4. V podstatě tak potvrdil to, co vyplývalo ze seznamu volných pracovních pozic vývojářského studia Treyarch. Je tak téměř jisté, že se titul nebude odehrávat v minulosti jako Call of Duty WW2, ale ani v budoucnosti jako nenáviděné Call of Duty: Infinite Warfare.

Autoři zjevně zvolili zlatou střední cestu moderních bojišť zasazených do přítomnosti. Zdroj navíc zdůrazňuje, že by hra měla stát “nohama na zemi”.

V případě Call of Duty: Black Ops 4 tak můžeme počítat zhruba s tím, co nabízela oblíbená sesterská řada Call of Duty: Modern Warfare. Tvůrci se však obě podsérie budou zřejmě snažit nějakým způsobem odlišit.

Vývojářské studio Treyarch nedávno také hledalo posilu na pozici designéra se zkušenostmi se “střelnými zbraněmi a moderními vojenskými technologiemi”. Call of Duty: Black Ops 4 by mělo vyjít jako obvykle na podzim tohoto roku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na