Tvůrci slavného Bioshocku oznámili novinku. The Blackout Club bude kooperativní hororovou akcí

Vývojářské studio Question, ve kterém pracuje řada autorů slavných akcí Bioshock 2 a Bioshock Infinite, oznámilo vývoj zajímavého titulu, který nese název The Blackout Club.

Ve hře se podíváte do menšího přehledného města, které však skrývá velké tajemství. Příběh se točí kolem skupiny mladistvých, které pojí zvláštní zážitek. Každý jeden z těchto teenagerů ztratil vědomí a probudil se bez jakýchkoliv vzpomínek na neznámém místě.

Podivné městečko s tunely

Vzhledem k tomu, že rodiče, učitelé ani policie mladým lidem jejich zážitek nevěří, rozhodne se skupinka celé věci přijít na kloub vlastními silami. Brzy zjistí, že se pod idylicky působícím městečkem skrývá labyrint tunelů, ze kterých se line hrozivá hudba.

Vžijete se do jednoho z teenagerů a brzy zjistíte, že váš nejbližší kamarád beze stopy zmizel. Do toho se na scéně objeví skupina dospělých, kteří se vás pokusí zabít. Nezbývá než se to vše pokusit nahrát na kameru, aby vám vůbec někdo věřil. Jenže to předpokládá vydat se do tunelů.

The Blackout Club si zakládá na kooperativním hraní, kterého se mohou účastnit až čtyři hráči. Úkoly jsou náhodně generované a každou noc začíná nové dobrodružství, v rámci kterého se můžete dostat k novým důkazům a prozkoumat další části okolí a tunelů.

Postavy postupem času získávají další schopnosti, kterými je lze do určité míry individualizovat. Stejně tak můžete používat nejrůznější předměty jako drony a další vychytávky.

The Blackout Club – trailer

 

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na