Ubisoft rozdává vynikající Assassin’s Creed IV: Black Flag

Společnost Ubisoft se rozhodla o vánočním čase udělat radost hráčům, a tak rozdává některé tituly ze svého zlatého fondu. Nejsou to přitom žádné béčkové kousky, ale hry, které by ve své sbírce měl mít každý hráč.

Poté, co minulý týden Ubisoft rozdával World in Conflict z roku 2007, je to tentokrát o poznání novější (2011) Assassin’s Creed IV: Black Flag. Kdyby přitom vydavatel rozdával některý ze starších dílů oblíbené série, nikdo by se nemohl divit. Pro hráče je ale rozhodně lepší, že volba padla právě na Black Flag. V tomto případě jde totiž o jeden z nejlepších a také nejrozsáhlejších dílů série.

Assassin’s Creed IV: Black Flag nabízí poutavé příběhové dobrodružství v Karibiku, a to včetně velmi dobře zpracovaných námořních soubojů, které byly tak oblíbené, že se dostaly i do některých dalších dílů série.

Assassin’s Creed IV: Black Flag lze od Ubisoftu zdarma získat od 11. v odpoledních hodinách do 18. prosince. Jediné, co k tomu potřebujete, je účet na Uplay, kde si hru také stáhnete a aktivujete.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

12
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
eRRzee
Host
eRRzee

Dotaz: nechcete pro hry (a programy) zdarma udělat vlastní kategorii. Pro přehlednost.

Matejosel
Host
Matejosel

Ja hru uz stahuji, objevi se vam kolonka Assasins creed vedle kolonky obchod. Potom vyskoci 10 years assassins creed a tam date registrovat produkt presmeruje vas to na stranku tam date assassins creed registrujete se pomoci uplay uctu a to vam da hru do uplay na pc. Pak dtaci otevrit uplay a dat stahnout zdarma

OK
Host
OK

A pro PS3 to bude také možné stáhnout?

Kryton Serie 4000
Host
Kryton Serie 4000

Účet na uplay už mám ale hru jsem tam zadarmo zatím nenašel nevíte kdy přesne se tam objeví? Díky za odpověd

Radek
Host
Radek

Bude možné stáhnout i na playstation 4 případně kde na Playstoru??