MechWarrior 5 bude mít kooperativní multiplayer i podporu modifikací

Před jedním rokem vývojářské studio Piranha Games představilo svůj chystaný titul MechWarrior 5: Mercenaries, který jak vidno navazuje na známou herní značku. Následně bylo dlouho ticho, až teď na MechConu 2017 ve Vancouveru autoři o své hře s bojovými roboty, takzvanými mechy, prozradili víc.

MechWarrior 5: Mercenaries nabídne příběhovou kampaň pro jednoho hráče, ale také kooperativní multiplayer až pro 4 hráče. Jaké mise z kampaně si v kooperaci budete moct zahrát, bude záviset na pokroku hráče, který hru hostuje.

Fanoušci budou moct tvořit

Titul bude zařazen do programu Steam Workshops a nabídne tedy nástroje pro tvorbu modifikací. Kreativní fanoušci se tak budou moct pustit do úprav a hru obohatit o další zajímavý obsah. Autoři tak chtějí kolem MechWarrior 5: Mercenaries podpořit rozvoj komunity.

V sólové kampani MechWarrior 5: Mercenaries budete coby velitel skupiny vojáků bojovat ve třetí následnické válce a sami si vybírat mise, do kterých se pustíte. Odměnou vám budou peníze, za které vylepšíte svou výzbroj a pokryjete provozní náklady.

Autoři uvedli, že MechWarrior 5: Mercenaries vyjde v prosinci 2018, a to výhradně na PC. Na MechConu prezentovali také nové dvouminutové video z hraní, na které se také můžete podívat.

MechWarrior 5: Mercenaries – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na