Ubisoft si to opět nepohlídal. Assassin’s Creed: Dynasty nechtěně prozrazen, odehrávat se bude v antickém Řecku

Zase tak velké překvapení to není. Očekávalo se, že Ubisoft dříve či později oznámí další díl oblíbené série Assassin’s Creed. Jak už je u této společnosti obvyklé, neměl to ve vlastních rukou, ale informace o hře unikly na internet.

Nový díl se bude jmenovat Assassin’s Creed: Dynasty a odehrávat se má v prostředí antického Řecka, v dobách takzvané Flaviovské dynastie. Počítá se pochopitelně s návštěvou atraktivních řeckých ostrovů, mimo jiné Rhodu. Kréta by potom měla následovat v některém z rozšíření.

Rozloha mapy Assassin’s Creed: Dynasty by měla být přibližně stejná jako v případě Assassin’s Creed: Origins. Na začátku budou mít hráči na výběr z mužské nebo ženské postavy pocházející ze Sparty. Podle volby se potom bude odvíjet také příběh.

Assassin’s Creed: Dynasty poprvé v historii série nevyjde na podzim, tedy v nejsilnější herní sezóně. Ubisoft ho plánuje vydat v prvním nebo druhém čtvrtletí příštího roku. Zřejmě ještě vyčkává, kdy pro hru bude nejlepší “okno” a jen minimum konkurence. Pro letošní podzim má totiž jiné želízko v ohni. Vrátí se série Splinter Cell, která může být pro hráče atraktivnější než už přeci jen trochu ohraný Assassin’s Creed.

Ubisoft se zatím k úniku nevyjádřil. Zřejmě hru představí až na červnovém veletrhu E3.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

9
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Adam
Host
Adam

Přitom ten obrázek je ze: https://www.artstation.com/artwork/xGJVX 😉

Filip02373
Host
Filip02373

Celý článek je založený na drbech a nikde žádný zdroj. Jen domněnky a k tomu všemu velmi chybné.

Srider
Host
Srider

A mohl by jsi to tedy něják osvětlit pane chytrej, místo toho aby si tu jen psal, že jsou velmi chybné a jen domněnky?

Nanys
Host
Nanys

Ráda bych nějaké rozuzlení s první civilizací. Docela mě to zaujalo, ale po smrti Desmonda, jakoby se to všechno ututlalo

Aiwan
Host
Aiwan

Zajímavé sparta to by mohlo být dobré. 🙂
Rád bych viděl Assassina třeba v 2sv válce 🙂 Skákat po střechách v Berlíně a kosit nácky by mohlo být super

Lucase
Host
Lucase

Assassin v 2. sv nebude dobry, moc strelnych zbrani uplne zmeni hru… doporucim hru The Saboteur… opravdu to jde hrat jako CoD, proste se prostrilet, coz proste do AC nepatri

Raze
Host
Raze

To jim asi docházejí nápady, když se pořád vracejí v čase. Nevím, a nebylo by lepší tu sérii nějak ukončit. Upřímně, dřív jsem tuto sérii na YouTube hodně sledoval, ale po Origins (hlavně druhá část hry a ten konec) jsem nad touto sérii zlomil hůl. Ta série už nemá co nabídnout.

Srider
Host
Srider

Jde vidět, že si to jen sledoval a nehrál… Právě Origins byl skvělé oživení umírající série… Když nevíš, tak radši nekomentuj, děláš ze sebe jen vola… A jen sledovat hru, nehrát ji a pak ze sebe vyplodit, že jsi nad tím zlomil hůl a žer to nemá co nabídnout, to je jako čumět na zmrzlinu, neochutnat ji a pak o ní prohlásit, že byla hnusná…

Raze
Host
Raze

Zapomněl jsem dodat, že první tři hry jsem hrál, buď u sebe nebo u kamaráda. A už trojka byla slabší, tak od té doby se prvně podívám na videa, ať vím do čeho jdu. A nevím proč bych nemohl komentovat, nikomu nenadávám, a je to čistě jen můj názor. A u vás je vidět ten stupidní patriotismus vůči herním sériím. Lidi vidí, že nějaká značka upadá, ale i tak ji musejí bránit. K smíchu.