Úspěšný programer zmlátil v přímém přenosu přítelkyni. Nedařilo se mu ve hře

Čínský progamer, který si dobře vydělává hraním League of Legends, neudržel nervy na uzdě a v průběhu vypjatého utkání napadl svou přítelkyni. Vzhledem k tomu, že měl zapnuté nahrávání, se o tom dozvěděly desítky tisíc lidí sledující přímý přenos a následně celý svět.

Jak známo, počítačové hry, zejména pak ty kompetitivní, kdy hrajete proti dalším hráčům po síti, dokáží pěkně pocuchat nervy, když se zrovna nedaří. Profesionálové, ke kterým patří také Li “Vasilii” Wei Ju (na fotografii), by ale měli mít patřičný odstup a zachovávat chladnou hlavu. Jak vidno, ne vždy se to daří.

Snažila se ho jen uklidnit

Wei Ju hrál jedno ze svých soutěžních utkání v oblíbené hře League of Legends. Jako obvykle vše nahrával v přímém přenosu pro své fanoušky. Jenže tentokrát se mu ve hře příliš nedařilo. Nejprve se začal hlasitě vztekat a mlátit do klávesnice. Ani to není zrovna ukázka profesionality, dalo by se to ale ještě pochopit. Pak k němu ale přišla jeho přítelkyně, která se ho snažila uklidnit. Nejenže se jí to nepovedlo, ale navíc připoutala hněv “profesionála” na sobě. Následuje rvačka, kterou bohužel nezabírá kamera, která potyčku nevydržela na svém místě, vše je ale dostatečně dobře a výmluvně slyšet.

Přestože přítelkyně na policii incident bagatelizovala a Wei Jua se zastala, jeho tým Newbee, který na zápasech reprezentoval, se zachoval příkladně a hráče suspendoval.

Upozornění: video je velmi hlasité

https://www.youtube.com/watch?v=MVxodBIRtUU

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Max
Host
Max

“progamer”, “progamer”, “progamer”, “progamer”, “progamer”, “progamer”, “progamer”, “progamer”, “progamer”, “progamer”, “progamer”, “progamer”, …

Opsat tisíckrát autore!!!

Karel
Host
Karel

Je to progamer a ne programem..to je fakt stupidita