Útok na rekord. Serious Sam 4: Planet Badass zobrazí až 100.000 nepřátel najednou

Chystaná akce Serious Sam 4: Planet Badass vám nepředhodí jednoho či dva nepřátele, ale rovnou 100 tisíc! Střílečka od chorvatského vývojářského studia Croteam sice sází na hratelnost v klasickém stylu, ale bude využívat také veškerých předností moderních technologií.

Vybraní novináři si na E3 2018 už mohli Serious Sam 4: Planet Badass zahrát a někteří z nich přinesli také své dojmy. Z nich vyplývá, že tohle bude možná nejfrenetičtější akce všech dob. Zároveň potvrzují, že počty najednou zobrazených nepřátel jsou ohromující, byť je samozřejmě nepočítali. Větší areály, v nichž se bude pokračování oblíbené série odehrávat, tak najednou dávají smysl. Rozhodně nejde o snahu udělat ze hry titul s otevřeným světem.

Serious Sam 4 naváže na koncept hratelnosti známý z předchozích dílů. Budete se tak probojovávat úrovněmi, ve kterých na vás budou čekat nepřátelé různých typů. K jejich likvidaci můžete využít široký arzenál zbraní. Aby to celé nebylo nudné, můžete se těšit také na nejrůznější vozidla. Vedle pěkné motorky to bude třeba kombajn nebo papamobil.

Serious Sam 4: Planet Badass
« 1 z 7 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na