Útok na rekord. Serious Sam 4: Planet Badass zobrazí až 100.000 nepřátel najednou

Chystaná akce Serious Sam 4: Planet Badass vám nepředhodí jednoho či dva nepřátele, ale rovnou 100 tisíc! Střílečka od chorvatského vývojářského studia Croteam sice sází na hratelnost v klasickém stylu, ale bude využívat také veškerých předností moderních technologií.

Vybraní novináři si na E3 2018 už mohli Serious Sam 4: Planet Badass zahrát a někteří z nich přinesli také své dojmy. Z nich vyplývá, že tohle bude možná nejfrenetičtější akce všech dob. Zároveň potvrzují, že počty najednou zobrazených nepřátel jsou ohromující, byť je samozřejmě nepočítali. Větší areály, v nichž se bude pokračování oblíbené série odehrávat, tak najednou dávají smysl. Rozhodně nejde o snahu udělat ze hry titul s otevřeným světem.

Serious Sam 4 naváže na koncept hratelnosti známý z předchozích dílů. Budete se tak probojovávat úrovněmi, ve kterých na vás budou čekat nepřátelé různých typů. K jejich likvidaci můžete využít široký arzenál zbraní. Aby to celé nebylo nudné, můžete se těšit také na nejrůznější vozidla. Vedle pěkné motorky to bude třeba kombajn nebo papamobil.

Loading...
Serious Sam 4: Planet Badass
Serious Sam 4: Planet Badass
« 1 z 7 »
Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Související články

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist