V oblíbené akci PUBG můžete nyní také létat

Vývojáři hry PlayerUnknown’s Battlegrounds experimentují s novým druhem dopravy po mapě. Nyní jste se mohli dostat z bodu A do bodu B za pomoci automobilů nebo motocyklů. To by se však mohlo změnit.

V rámci PUBG Labs se nyní testuje nový dopravní prostředek. Motor Glider je první vozidlo, které bude moci létat. Jedná se tak o další rychlý způsob, jak se dostat na druhou stranu mapy.

Dvoumístné létající vozítko je schopné létat rychlostí až 70 km/h a spolucestující má možnost střílet, či házet granáty po nepřátelích. Masivní motor, který se nachází v zadní části, lze zničit střelbou. Nikdo však zatím neví, jestli po zničení bude možné s kluzákem aspoň doplachtit na zem.

Motor Glider bude k dispozici až do pondělí 23. prosince v 8 hodin ráno našeho času. Po dobu testování se můžete připojit pouze na mapy Erangel a Miramar. Maximální počátku hráčů je 80 a je možnost hrát jak z pohledu první, tak z pohledu třetí osoby.

Společnost PUBG Corp. stále čeká na zpětnou vazbu od hráčů a tudíž ještě nikdo není schopný říci, či tento kluzák uvidíme i v klasické verzi hry.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na