Ve Star Citizen bude možné krást lodě jiných hráčů, ale nikoliv si je ponechat. Autoři se bojí pojistných podvodů

Ve vesmírné simulaci Star Citizen bude možné krást lodě jiných hráčů, například prostřednictvím obyčejného pirátství nebo jiných vykutálených akcí. Mnozí hráči se na kariéry zločinců těšili, ovšem autoři jim teď tak trochu udělali čáru přes rozpočet. 

Ukradené kousky si totiž nebudete moct ponechat na pořád a pomalu tak třeba rozšiřovat vlastní flotilu. Jakmile loď ukořistíte, můžete si s ní dělat prakticky cokoliv – předvádět se před hráči, bojovat nebo jí třeba prodat na šrot. Jakmile se však z dané herní seance ve Star Citizen odhlásíte, zmizí loď z vašeho vlastnictví tak jako tak. Přitom se ale automaticky nevrátí původnímu majiteli.

Pirátství se ve Star Citizen vyplatí

Hlavním důvodem pro tento krok jsou možné pojistné podvody. Hráči mohou ve Star Citizen uzavřít pojistky, které jim v případě krádeže plavidla zajistí náhradu. Vykutálení hráči by však tento systém mohli zneužívat – domluvit se a navzájem si krást a vracet lodě a k tomu kasírovat pojistná plnění.

To však neznamená, že by pirátství ve Star Citizen nemělo být zajímavé. Naopak, i s ohledem na toto pravidlo má být dostatečně lukrativním povoláním, aby se mu hráči měli důvod věnovat. Ukrást loď s nákladem a pak ji prodat, to bude stále dostatečně silná motivace.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

hra vypadá opravdu famozně,ale to hra EVE taky a je to hrozná hra tak se nenechme zase opít lákavím trailerem.Zatím jsem nepoznal žádnou hru ve vesmíru která je famozní i po hratelné stránce..ne jedna hra opravdu existovala a stále existuje myslím že to je nejlepší vesmírný simulátor všech dob a ještě nebyl překonaný a je to Freelancer díky modifikacím a velké fanoškovské komunitě i dnes se tato hra paří opravdu hodně.za mě Freelancer 10/10 top !