Vychází definitivní edice Divinity: Original Sin 2. Přináší především kooperativní split-screen režim, ale také přepsanou třetí kapitolu hry

Společnost Bandai Namco uvedla na trh Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition. Hra se tak dostává také na konzole Playstation 4 a Xbox One. Na PC si mohou majitelé původní hry stáhnout definitivní edici zdarma.

Hráči se v rámci Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition mohou těšit na unikátní kooperativní split-screen režim, kompletně přepsanou třetí kapitolu hry, nádhernou 4K a HDR grafiku a mnohem více.

Vstupte do světa neomezených možností v RPG s otevřeným světem. Vytvořte si postavu nebo převezměte roli některého ze 6 původních charakterů a vydejte se na dobrodružství napříč světem, která neustále reaguje na to, kým jste a co právě děláte. Spoutejte živly a naučte se ovládat mocná magická kouzla. Kombinujte led, oheň, jed, déšť a mnohem více. Posilte své živly o prokletou energii. Plňte úkoly a řešte hádanky nesčetnými způsoby!

Hra Divinity: Original Sin 2 (recenze), která byla vyvinuta herním studiem Larian Studios, byla v rámci Gamescom Awards 2018 jmenována nejlepší RPG hrou tohoto roku. Divinity: Original Sin 2 je také držitelem ocenění BAFTA 2018. Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition přináší stovky drobných vylepšení a změn pro nezapomenutelný zážitek z konzolového hraní.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na