Vychází Fallout: New California. Obří modifikace pro Fallout: New Vegas, která vznikala 10 let

Pro mnohé milovníky Falloutu přichází modifikace Fallout: New California jako na zavolanou. Za necelý měsíc sice vychází Fallout 76, ovšem je to asi poprvé v historii série, kdy se proti nějakému dílu vzedmul takový odpor hráčů. Důvodem je změna jeho zaměření ze singleplayerového na online.

Zato Fallout: New California se nese ve starém dobrém duchu Falloutů a nechává na každém hráči, aby si úžasný postapokalyptický svět vychutnával sám a po svém. Jde o fanouškovskou modifikaci pro Fallout: New Vegas, která však nese vysoce profesionální rysy a představuje v podstatě zcela novou hru s jedinečným, přibližně 30 hodin dlouhým příběhem.

Tvůrci na Fallout: New California pracovali dlouhých deset let, přičemž přípravy začaly ještě na Falloutu 3, z nějž se pak tým přesunul na novější Fallout: New Vegas. Jedinečné na tomto modu je také to, že většina dialogů má svůj dabing. Podrobnosti o modifikaci najdete v tomto textu.

Fallout: New California – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
martin
Host
martin

čus, nevíte jestli někdo pracuje na čestině? chci si vychutnat příběh a angličtina není moje silná stránka.