Fallout: New California vyjde v říjnu. Jde o obrovskou modifikaci pro New Vegas, která vzniká už deset let

Vývojářský tým kolem Brendana Leeho zveřejnil nové video z chystané obří modifikace Fallout: New California, která vzniká pro titul Fallout: New Vegas. Video prozrazuje také termín dokončení modu. Stane se tak 23. října.

Fallout: New California je nekomerčním projektem, který bude k dispozici zdarma a který už je ve vývoji více než deset let. Jde o kompletní konverzi, jež vzniká v rámci hry Fallout: New Vegas. Tedy něco jako Enderal pro Skyrim.

New California je příběhovým prequelem, který začíná v roce 2260 ve Vaultu 18 ležícím v postapokalyptickém Los Angeles. Jak už to tak bývá, poměrně brzy se dostanete z krytu na povrch a pustíte se konfliktů různých frakcí.

Kompletní namluvení a spousta obsahu

Modifikace nabídne zcela novou příběhovou kampaň s celkem 16 tisíci řádky dialogů, jež se dočkají kompletního namluvení, což je pro projekty tohoto typu zcela jedinečné. Těšit se můžete na spoustu postav a lokalit, stejně jako 11 různých zakončení.

Hlavní příběhová linka je momentálně téměř hotová, tvůrci však nadále pracují na vedlejších úkolech. Zároveň také bojují s technickými limity enginu, protože chtějí, aby hra vypadala lépe než původní Fallout: New Vegas.

Říjnové vydání Fallout: New California může být pikantní z toho hlediska, že někdy v té době se předpokládá také vydání nově oznámeného Falloutu 76. Ten však zřejmě zabrousí do online survivalových vod, a tak možná fanoušci klasického ražení vezmou zavděk modifikací.

Fallout: New California – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na