Vychází Farming Simulator 19. Chce být nejkomplexnějším simulátorem farmaření a splněným snem virtuálních statkářů

Dnes vychází očekávaný Farming Simulator 19, který přináší spoustu nových vozidel, aktivit, plodin, zvířat, nástrojů a způsobů hraní.

Značka Farming Simulator už uchvátila miliony hráčů díky své jedinečné kombinaci progresivní hratelnosti a uspokojivého managementu v rámci univerzálního tématu farmaření a zemědělství. Nový premiérový trailer tohle všechno ukazuje a zároveň se chlubí přepracovaným grafickým enginem s nádherným prostředním a modely.

Jelikož hra obsahuje přes 300 vozidel a nástrojů od všech předních značek včetně John Deere, Case IH, New Holland, Challener, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a spousty dalších, je na vašem rozhodnutí, jak se budete specializovat, zatímco budete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu z jednoho ze tří počátečních stavů. Můžete začít bez pozemku, ale se spoustou peněz a vybudovat farmu svých snů, anebo hrát víc hardcore a začít s malou farmou s omezenými zdroji – vyberte si sami. Stejně tak si vyberte, které plodiny budete pěstovat, o která zvířata se budete starat a které úkoly budete přijímat.

Nové plodiny a koně, na kterých můžete jezdit, obrovsky rozšiřují vaše možnosti oproti předchozím verzím hry stejně jako vylepšená hra více hráčů, která umožňuje až 16 hráčům (6 na konzolích) kooperovat nebo soutěžit na stejné mapě, přičemž každý bude mít vlastní kus pozemku a vybavení. A nakonec si užijte nekonečný zážitek s Farming Simulator díky komunitním modifikacím na konzole a PC!

Farming Simulator 19 vychází na PlayStation 4, Xbox One a PC. Verze pro PS4 a PC jsou v prodeji s českými titulky, verze pro Xone v originálním anglickém znění.

Farming Simulator 19 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na