Vychází offroadové závody Gravel. Podívejte se na trailer a stahujte demoverzi

Vývojářské studio Milestone vydalo jednu z nejočekávanějších závodních her tohoto roku – offroadový Gravel, a to pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hra Gravel představuje návrat k ryze arkádovému žánru off-roadových závodů a slibuje uspokojit i ty nejnáročnější fanoušky: hráče totiž zavede do exotických lokací kolem světa, kde se budou potýkat s extrémními výzvami na více než 50 tratích a budou si moct vybrat ze spousty vozidel, z nichž některé patří k těm nejlepším a nejproslulejším.

Gravel nabízí čtyři disciplíny: Cross Country, Wild Rush, Speed Cross a Stadium Circuits, které se postarají o adrenalinovou hratelnost plnou benzinu a hlíny. Hra se bude točit kolem Gravel Channel, jenž představuje formát Offroad Masters, výroční televizní program s více než 60 soutěžemi, které budou doprovázet hráče na cestě ke slávě a vítězství.

Pokud chcete hru vyzkoušet, stáhněte si demo, které postupně vyjde na všechny platformy. Odehrává se v Monte Bianco, obsahuje dvě dosud neviděné verze disciplíny Wild Rush a umožní hráčům vybrat si ze 4 odemčených vozidel: slavnou Toyotu Celica či Lanciu Delta Integrale nebo modernější auta jako Mini X-Raid All4 Racing a Mitsubishi ASX.

Gravel – premiérový trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na