Vychází sci-fi strategie Golem Gates. Láká na karetní prvky a grafiku v Unreal enginu

Vývojářské studio Laser Guided Games dodrželo své slovo a oficiálně vydalo svůj mix realtime strategie a karetní hry jménem Golem Gates. Hra byla dosud k mání v nehotové podobě v rámci předběžného přístupu.

Plná verze Golem Gates toho nenabízí vůbec málo. Těšit se můžete na singleplayerovou kampaň, online multiplayer proti dalším hráčům, nejrůznější výzvy, survivalové mapy hratelné v kooperaci, stejně jako sólové i multiplayerové bitvy s boty.

Hra je postavena na takzvaných Glyphenech, kterých je k dispozici přes 100. Jde o obdobu karet z jiných “trading card games” jako je Heartstone nebo The Elder Scrolls: Legends. Prostřednictvím Glyphenů vyvoláváte jednotky, stavby, pasti a kouzla.

Ne každý Glyph má však jasně dané funkce, v případě některých hraje velkou roli náhoda. Uplatněné Glyphy jsou účinné okamžitě, neměla by zde být žádná dlouhá čekací doba. Vzhledem k tomu, že budování základny má jen podružnou roli, se hráči mohou těšit především na rychlé a přímé bitvy.

Velkou předností je jednoznačně použitý Unreal engine, který se projevuje ve vynikajícím grafickém zpracování, jemuž může konkurovat jen málokterá strategie.

Golem Gates – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na